18 czerwca w Restauracji „Przystań” w Laskowie odbyła się dyskoteka ósmoklasistów zorganizowana przez wychowawców oraz rodziców uczniów klas ósmych. Przyszli absolwenci po raz ostatni spotkali się w takim gronie, by wspólnie świętować zakończenie szkoły podstawowej. Impreza rozpoczęła się znanym tańcem integracyjnym – Belgijką, po czym ulubione hity porwały młodzież do dalszej zabawy. DJ zadbał o to, aby nikt nie schodził z parkietu. To był wieczór pełen dobrej energii i niezapomnianych chwil. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Wychowawcy klas 8

















































































































